ZENBOX.PL
KATEGORIE

ZENBOX.PL NAJLEPSZY SERWER DO ZAŁOŻENIA STRONY WWW W POLSKIM INTERNECIE

Już od dłuższego czasu zbieram się do napisania tego wpisu. Ludzie ostatnio bardzo często pytają mnie jak założyć stronę internetową a do tego jeszcze jaki hosting wybrać?

Kiedy zaczynałam, była to dla mnie czarna magia ale szybko okazało się że nie ma czego się bać i wszystko jest stosunkowo proste. Wystarczy że poświęcisz temu troche czasu i wybierzesz odpowiedni hosting. Dzięki temu nawet osoby, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy będą wstanie poradzić sobie ze wszystkim, o ile mają odpowiednie wsparcie ze strony hostingu.

Jeżeli możesz się w ten sposób odciążyć to to zrób. Odpowiedni dostawca hostingu będzie służył ci pomocą, dzięki temu ty nie będziesz musiał uczyć się wszystkiego.

Szukasz odpowiedniego hostingu lub domeny dla twojej strony i nie wiesz z czyjej usługi skorzystać?

Zenbox.pl to najlepszy hosting w polskim internecie, który będzie dla ciebie idealny.

Kiedy zakładałam bloga 5-6 lat temu nie miałam pojęcia, jak to wszystko się robi i jaki hosting wybrać. Wtedy to koleżanka poleciła mi zenbox.pl i powiedziała, że jeżeli jestem zielona to oni ze wszystkim mi pomogą.

Tak też jest do dzisiaj. Dlaczego uważam, że jest to najlepszy hosting w internecie?

Ponieważ sztab mnichów z zenbox.pl zawsze służy pomocą. Nie ważne czy jest godzina 5 rano, czy 1 w nocy, na wysłane zapytanie, czy problem odpowiadają w przeciągu 5-10 minut. Potrzebujesz zainstalować certyfikat SSL — chętnie zrobią to za ciebie. Potrzebujesz zainstalować WordPressa – wytłumaczą jak. Potrzebujesz dokupić nową domenę i podpiąć ją do serwera — żaden problem. Wszystko, co tylko przyjdzie ci do głowy i z czym będziesz miał/miała problem, całkowicie za darmo tamtejszy support ci pomoże.

Osobiście jestem pod dużym wrażeniem ich sprawności w działaniu.

Korzystam z ich usług już 5-6 lat i jeszcze nigdy nie miałam sytuacji, w której byłabym niezadowolona.

Sam hosting działa bardzo sprawnie. Serwis i panel klienta jest bardzo intuicyjny. Masz tam dostęp do domen, płatności, certyfikatów SSL, a także statystyk.

Jeżeli chcesz skorzystać z ich usług wystarczy, że klikniesz w podanego linka. Obecnie hosting możesz wykupić nawet  z 50% zniżką w skali roku. Jak na poziom usług, które świadczą jest to świetna okazja. Jeżeli natomiast masz już hosting w innej firmie, ale nie jesteś z niego zadowolony oni z przyjemnością pomogą ci go przenieść. Jeżeli natomiast nie spodoba ci się ich usługa zawsze możesz zrezygnować w przeciągu 30 dni. Układ idealny.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz to naprawdę nie ma nad czym bo Zenbox.pl to naprawdę najlepszy hosting w internecie.

Sama mam już na nim 2 domeny czyli dwie strony internetowe.  Niedawno odpaliłam drugą stronę i przypomniało mi się jaki łatwy to proces. Wykupujesz domenę czyli nazwę strony, następnie serwer czyli miejsce w sieci na korym stoi twoja strona internetowa i zaczynasz działać. Ja osobiście korzystam z WordPressa, w którym buduje swojego bloga. A jak poradzić sobie z WordPressem? Wystarczy trochę poczytać lub obejrzeć kilka tutoriali na YT. W internecie jest obecnie wszystko. Powodzenia!